Vytváříme zdravé prostředí

Příjemné a inspirativní prostředí k bydlení, odpočinku nebo k práci - to je především pocit tepelné pohody a svěžího vzduchu.

Umíme toto vše zajistit jediným zařízením. Teplovzdušné systémy zajistí vytápění v zimě, klimatizaci v létě a čerstvý vzduch v objektu po celý rok. Navíc s úspornou rekuperací tepla.

Teplovzdušné vytápění Praha - topení, klimatizace, filtrace vzduchu

Divize Teplovzdušné systémy Praha je naše pobočka pro dodávky a realizace teplovzdušných systémů v Praze a ve Středočeském kraji. Zajišťujeme pro Prahu a Středočeský kraj veškeré služby pro teplovzdušné vytápění, klimatizaci objektů a filtraci vzduchu v objektech. 

Teplovzdušné systémy Praha pro Středočeský kraj

V Praze a ve Středočeském kraji pro nás provádí komplexní realizace teplovzdušných systémů naše zastoupení :

Nabídka na teplovzdušné systémy Praha a Středočeský kraj zdarma

Název firmy : Cech řemeslníků Ekomplex

Sídlo firmy : Těšínská 2158/61, Opava

IČ : 28648684

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých teplovzdušných systémů v Praze a ve Středočeském kraji. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Teplovzdušné vytápění Praha

Teplovzdušné vytápění PrahaNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro teplovzdušné vytápění a celoobjektovou klimatizaci domů a jiných objektů v Praze a ve Středočeském kraji. Naše specializované topenářství Praha, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje teplovzdušné generátory, rozvody vzduchotechniky a systémy pro distrubuci a regulaci teplého vzduchu, vyrobeného moderními typy teplovzdušných generátorů. Služba teplovzdušné vytápění Praha zahrnuje zejména :

Published on  19.09.2012